Nebim Destek Danışmanlarından Firmanızda Birebir Destek Alın

Uzaktan destek ile çözülemeyen acil sorunlarda, Nebim veya Nebim Çözüm Ortağı Destek Danışmanlarından kendi iş yerinizde birebir destek alarak sorunun kısa sürede çözülmesini sağlayın.

Yerinde destek kapsamında:

  • İndirim kampanyası uygulamaları, anneler günü ya da bayramlar gibi özel günler için SMS ve kampanya hazırlama işlemleri, sayım farklarının yorumlanması, yıl sonu işlemleri, yeni veri tabanı açma işlemleri, etiket ya da rapor tasarımı çalışmaları ve buna benzer birçok süreçte Nebim veya Nebim Çözüm Ortağı Destek Danışmanlarının firmanızda yerinde destek vermelerini isteyerek, beklediğiniz çözümün hızlı ve doğru geliştirilmesini sağlayın.
  • Kullandığınız Nebim V3 yazılımının yeni versiyonları ile gelen yeniliklerden en hızlı nasıl verim alabileceğinizi, sizin iş süreçlerinizi ve sistem konfigürasyonunuzu en iyi bilen destek danışmanlarından firmanızda birebir dinleyerek, yazılımdan elde ettiğiniz verimliliği artırın.
  • Yerinde servis isteklerinizi NebimExtra Web hesabınız üzerinden yöneterek, firmanızda gerçekleşen servislerde Nebim veya Nebim Çözüm Ortağı Destek Danışmanları tarafından uygulanan çalışmalara işlem bazında puan verin ve size sunduğumuz hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmamıza yardımcı olun.
  • Aldığınız servislerin sayılarını, tarihlerini, gerçekleştirilen işlemlerin detaylarını ve kullanıcılarınızın verecekleri memnuniyet puanlarını raporlayarak ölçün.

Yorumlar (0)

Yorum yaz