Kendi barkod etiketlerinizi basarak veya ürünler üzerindeki hazır etiketleri kullanarak, firmanız için barkod sistemleri çözümlerimizi kurabilirsiniz.


Kağıt, kalem veya Excel şablonlarını kullanan, barkod programı tarafından sunulan kolaylık, doğruluktan yararlanmayan oldukça şaşırtıcı sayıda işletme bulunmaktadır.


En yaygın kanı böyle bir sistemin uygulamasının çok pahalı ya da zor olabileceği yönündedir. Oysa ki! bu konuda bilinmeyen nokta işletmeniz için böyle sistem kurmak gerçekten ucuz aynı zamanda, uygulanması oldukça kolay olabilir.


İhtiyaçlarınıza bağlı olarak bütçenize uygun mağaza sistemi almanız mümkündür.


Barkod Sistemi nasıl geçilir? Neden önemlidir?


Kısacası! işletmelerinizi büyümeye hazır hâle getirmek, hem daha doğru hemde verimli şekilde çalıştırmanıza olanak tanır. Müşterileriniz karşısında daha profesyonel gözükeceksiniz. Özellikle mağaza işletiyor, kasa'da müşterilerinize otomasyon kullanarak işlem gerçekleştiriyorsanız.


Şimdi bunları, biraz daha ayrıntılı olarak inceleyelim.


Mağazanıza barkod sistem kurarak takip etmeniz, envanter doğruluğunu önemli ölçüde artırabilir. Ürünlerin üzerinde etiket olması, satılan ürünleri elektronik okuyucu yardımıyla bilgisayara anında iletilmesine imkan verir. Böylece bilgisayarın, sizin için tüm ağır işleri yapması sağlanır.


Bilgisayarlar kusursuz, değillerdir! fakat herhangi bir insanın olabileceğinden çok daha doğrudurlar. En iyi eğitilmiş personel kasiyer bile her 250 tuş vuruşunda en az bir hata yaptığını gösteren, çalışmalar bulunmaktadır.


Öte yandan bu yapıyı kullanan kasiyer ürünleri barkod okuyucu yardımıyla bilgisayara aktarması her 5.000 ila 36 trilyon karakterde bir tarama hatası oranına sahiptir.

Yorumlar (0)

Yorum yaz

G-EZWBZW738W